Отлично представяне на каратеките на КБИ „Петромакс” в Троян

25.02.2014 18:45

На 22 този месец в Троян се проведе Национален турнир по карате за възрастова група мъже и жени – за Голямата Награда на „Троян”. Домакин и организатор на турнира бе Карате Клуб „Атнес” – Троян. Официално състезанието бе открито от кмета на град Троян – г-жа Донка Михайлова, а приветствие към 60те каратеки участващи в надпреварата и гостите направи Вицепрезидента на БНФК и Президент на КБИ „Петромакс” – г-н Русалин Русалинов.

petromax
От Клуб Бойни Изкуства „Петромакс” участваха 4 състезатели в двете дисциплини – кумите опън и ката опън. Ивайло Петков, Пламен Диков, Гергана Витанова и Магдалена Иванова. При дисциплина кумите индивидуално – категория опън – отлично представяне направи Пламен Диков, който до последната минута водеше с 2 на 1 точки на финала, но не успя да грабне голямата награда, защото загуби в последните секунди с 3 на 2 точки от опонента си – стана Вицешампион на дисциплината. При дисциплина ката индивидуално – опън – клубен финал – щампион стана Гергана Витанова, а вицешампион Магдалена Иванова.
На КБИ „Петромакс”- Плевен предстои Републиканско първенство за всички възрастови групи в София в края на март.