„Спартак“ и „Локо“ (Горна Оряховица) врътнаха хикс на остатъците от стадион „Белите орли“

19.02.2014 17:08

19.02.spartak

„Спартак“ и „Локомотив“ (Горна Оряховица) завършиха 1:1 в контрола, играна днес на стадион „Белите орли“ или по-точно това, което е останало от него, информира фенсайтът spartak-pleven.bg. Първото полувреме завърши при резултат 0:0. Повече положения за гол създадоха гостите от Горна Оряховица, но не успяха да ги оползотворят. В края на полувремето Спартак имаше възможност да поведе, но сам срещу вратаря Йоан Петков не успя да го прехвърли.
В самото начало на втората част Локомотив поведе в резултата след бърза флангова атака. В 70-ата минута, обаче, Любомир Тодоров се разписа за пореден път със синьо-бялата фланелка за 1:1. Голът падна след изпълнение на ъглов удар, след което топката беше отклонена от предната греда и попадна в тарана на Спартак, който опъна мрежата. До края на мача нито един от двата отбора не успя да създаде достатъчно чисто положение, за да се поздрави с победата.