Нищо ново – пак загуба с 0:3 за волейболистките на „Спартак”

25.01.2014 21:09

25.01.volley

Волейболистките на Левски (София) победиха като домакини Спартак 1996 (Плевен) с 3:0 (25:21, 25:15, 25:6) в мач от осмия кръг на женското първенство на НВЛ, игран в столичната зала Сиконко, информира bgvolleyball.com. С този успех сините записаха единадесета победа в шампионата, като с две загуби и 33 точки се намират на второ място във временното класиране. Тимът на Спартак продължава без победа в първенството, като се намира на последно място в подреждането.
Плевенчанки затрудниха левскарките единствено в първия гейм, когато изненадаха с ударно начало домакините и поведоха с 6:1. Те продължиха да диктуват играта до 14:12, след което сините се събудиха и показаха истинските си възможности. До края на мача волейболистките на Левски доминираха изцяло, като във втората част поведоха с 14:3, а в третата с 14:2 и само временно отпускане доведе до повече точки за гостенките в края на геймовете.