Футболният Спартак с нова загуба

17.03.2013 20:03

Футболистите на Спартак Плевен претърпяха трета поредна загуба след подновяване на първенството в „Б“ група. Плевенските футболисти допуснаха ново поражение, този път при гостуването на Любимец 2007 с 1:2, информира сайтът plevensport.eu. Домакините от Любимец откриха резултата още в 5-ата минута след точно изпълнена дузпа от Антон Огнянов. През второто полувреме последва ново попадение в мрежата на Спартак, като в 65-ата минута след груба грешка в отбраната на плевенския тим Димитър Воденичаров успя да удвои. В 76-ата минута при една контраатака Васил Шопов с хубав шут от около 30 метра намали, а 4 минути преди края на срещата гредата спаси Любимец от втори гол. В продължението на двубоя един от най-важните играчи на Спартак Ивайло Раденцов получи червен картон за реплика към главния съдия.