„Спартак“ отстъпи минимално на „Хебър“ (Пазарджик) (снимки)

02.03.2018 15:11

Футболният отбор на „Спартак“ (Плевен) отстъпи с минималното 0:1 на „Хебър“ (Пазарджик) в контролна среща, играна днес на Националната футболна база в Бояна. Двата отбора изиграха равностоен двубой със сравнително малко чисти голови положения, а през второто полувреме Емил Велев пусна в игра повечето от състезателите, с които разполага в момента.

Попадението за „Хебър“ падна в 58-ата минута, като до него доведе и единствената грешка на спартаклии. Само три минути по-късно съдията отмени гол за „Спартак“ заради несъществуваща засада. Христо Спасов овладя топката, шутира, вратарят на тима от Пазарджик изби и Стефан Христов я вкара в мрежата, но реферът отсъди засада на Спасов.

На 11 март, събота, „Спартак“ излиза в първия си официален двубой от пролетния дял на шампионата, като на стадион „Плевен“ посреща тима на „Вихър“ (Славяново).