Спартак победи Добруджа с 2:1 – фото-галерия

08.11.2015 18:25

Футболният отбор на Спартак надви в труден мач Добруджа на стадион „Плевен” пред около 200 от своите най-верни фенове. Като цяло, двубоят бе равностоен и нашите футболисти трябва да са доволни от трите точки, които ги бетонираха в средата на класирането в Б-професионалната група.
Спартаковци откриха резултата в 5-тата минута при първата си атака, като майсторското изпълнение бе дело на Цветомир Тодоров. В отсъствието на капитана Шопов, Тодоров бе най-активният от плевенските играчи и почти всички по-остри атаки на Спартак минаваха през него.До края на полувремето гостите имаха повече положения за отбелязване на гол. Те водеха играта и в началото на вторите 45-минути, като Йовчев се отличи с фрапантен пропуск в малкото наказателно поле на Спартак. Минути по-късно, влезлият като резерва Преслав Антонов покачи на 2:0 за плевенския тим, като се оказа най-съобразителен в едно разбъркване пред вратата на Добружда. Това успокои сякаш тима ни,затова и логично гостите върнаха едно попадение в края на мача. При 2:1 за Спартак, съдията свири след три минутно продължение края на двубоя.