„Монтана“ би „Спартак“ с хандбален резултат

10.10.2015 14:25

10.10.montana

Монтана победи със 7:3 Спартак (Плевен) в контролна среща, играна на един от терените в спортния комплекс в Правец, съобщава sportal.bg. Монтанци откриха резултата в 25-ата минута. Матей Поплатник бе спънат в наказателното поле, а Йордан Тодоров вкара отсъдената дузпа. Секунди по-късно Сергей Георгиев след самостоятелен пробив покачи. С неспасяем удар от далеч Владимир Мичев направи преднината на Монтана класическа в 30-ата мин.
Последваха попадения на Матей Поплатник (36) и Сергей Георгиев (40), а в добавеното време на първото полувреме Иван Михов фаулира нападател на Спартак и Стефан Христов вкара отсъдената дузпа. След почивката за Монтана се разписа още албанецът Алби Дости (70), а след центриране на Любомир Генчев плевенчани си отбелязаха автогол. За Спартак пък точен на два пъти бе Цветомир Тодоров.
Снимка: архив „Плевен за Плевен“