„Партизан“ би комшиите от „Ботев“ (Луковит) с 3:1

17.09.2015 7:39

17.09.partizan

Червенобрежкият Партизан спечели с 3:1 у дома срещу Ботев (Луковит) в среща от 6-ия кръг на Северозападната В група. Домакините бяха по-добрият тим и логично взеха съседското дерби, съобщава 365football.bg.
Още в 4-ата минута топката спря в мрежата на гостите след точно изпълнена дузпа от Десислав Русев. Тя бе отсъдена за нарушение срещу Цветан Петров. Малко след това Русев се разписа още веднъж, но съдията отмени попадението заради засада. Десетина минути по-късно резултата стана 2:0 – Цветослав Игнатов стреля с глава след центриране от корнер.
В 18-ата минута пък гостите намалиха след като топката рикушира в крака на Русев и стана автогол. След това превъзходството на домакините продължи. Голът на успокоението обаче падна чак в 74-ата минута, когато Роберт Росинов насочи топката под гредата за крайното 3:1.