16-та победа за тима на Белите орли

26.04.2015 8:45

beli

Отборът на Белите Орли стигна до 16-ата си победа в първенството, като победи ФК Ботев (Трънчовица) с резултат 0:3. Домакините започнаха да атакуват от самото начало на мача и още в първата минута Павел Василев трябваше да се намесва. В 10-ата минута Иван Иванов се възползва от центриране на Георги Велков и резултата бе открит. Последваха доста интересни положения пред двете врати като само добрата намеса на вратарите остави резултата 0:1. В 30-ата минута Ивайло Вечев проби отдясно и от границата на наказателното поле с прецизен удар остави вратаря на домакините безпомощен. Така завърши първото полувреме при резултат 0:2. Второто полувреме домакините се хвърлиха отново в атака, но Росен Височков и Петър Николов не им позволиха да стигнат до Павел Василев. Все пак вратаря на гостите спаси още няколко положения. В 85-ата минута Николай Симеонов бе фаулиран в наказателното поле. Зад топката застана Ивайло Гюров, който със страхотно изпълнение оформи крайното 0:3. В следващия кръг Белите Орли приемат ФК Виная (Згалево).