Спартак с убедителна победа, след слабо първо полувреме – фото-галерия

22.03.2015 17:58

spa2

В среща от 15-ия кръг на Северозападната В група отборът на Спартак (Плевен) победи тима на Павликени с 4:0. Близо 300 фенове на плевенския тим бяха на стадиона, за да подкрепят своите любимци в първия им мач от пролетния полусезон. Всички те доста се поизмъчиха през първото полувреме, докато падна първия гол в 41-та минута, при първата сериозна атака на Спартак, завършена с премерен удар от Стефан Христов. За крайното 4 на 0 се разписаха още  Васил Шопов /61-ва мин/, Преслав Антонов с „гол от съблекалнята” /79-та мин./ и Пламен Илиев само минута по-късно. Така Спартак запази първата позиция в класирането след един мач, изигран през повечето време на бавни обороти, с отделни индивидуални проблясъци.