Близо 30 мериха сили в Коледния турнир на фитнес АТЛЕТИККО – фото-галерия

15.12.2014 9:07

Близо 30 мъже и жени, членове на фитнес АТЛЕТИККО, демонстрираха вчера сила и воля в Коледното състезание, организирано от фитнес-центъра. Надпреварата започна с чудесно настроение и необходимата концентрация на участниците, като първоначално всички минаха през кантара, а след това бе изтеглен и жребий за последователността на участниците.

at4
При дамите, разделени в две състезателни групи, се стигна до следното класиране. В категория до 65 кг първа е Йоана Йорданова, втора – Анна Симеонова и трета – Теодора Енчева. В категорията над 65 кг призовата тройка се оформи както следва: 1. Катерина Червенкова, 2. Цецка Иванова и 3. Надежда Върбанова.
При мъжете в категория до 80 кг резултатите са следните: първи – Бисер Велиславов, втори – Мартин Ганчев и трети – Красимир Маринов. В категория над 80 кг призът грабна Цветомир Димитров. Втори стана Яни Янков, а трети – Йордан Енчев.
От фитнес АТЛЕТИККО бяха осигурени награди за всички победители: карти за фитнес, фитнес-аксесоари и хранителни добавки. Отличните резултати са резултат както на усилията на трениращите, така и на персоналните тренировки за всеки от тях, подготвени от треньорите.