Младшата на „Спартак“ би в контрола „Локо“ (Мездра)

22.08.2014 18:01

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Юношите младша възраст на Локомотив 2012 претърпяха поражение в Мездра с 1:2 от Спартак (Плевен) в първата си предсезонна контрола, информира „Конкурент“. Домакините поведоха с 1:0 в 11-ата минута, след като Валентино Макавеев си отбеляза автогол. В 72-ата и 73-ата минута, обаче, централният нападател на Спартак Виктор Митов се възползва от грешки на вратаря на „железничарите“ Кристиян Тончев и обърна развоя на мача. Възпитаниците на Георги Луканов пък пропиляха 5-6 чисти положения. Късмет пред вратата на плевенчани нямаха Марио Илиевски, Иван Ерменков, Георги Минчев и Петьо Каменов. Перфектно в ролята на главен съдия се справи треньорът от ДЮШ на Локо Павлин Тодоров, който не вдигна нито един картон.