Волейболният „Спартак” отново падна и ще зимува на дъното

23.11.2013 7:59

23.11.volley

Волейболистките на Спартак 1996 записаха поредната си вече шеста загуба с 0:3 гейма в първенството на Националната волейболна лига за жени вчера, информира plevensport.eu. Този път момичетата на Виолета Антонова бяха прегазени от софийския ЦСКА-Демакс. В отделните части резултатът беше 25:11, 25:13 и 25:16 за „армейките“. Младите плевенски волейболистки се държаха сравнително равностойно до около четвърта-пета точка в трите гейма, но след това логично гостенките взимаха нещата в свои ръце и закономерно печелеха с убедителна преднина.
След това поражение плевенският тим приключва годината на последно място в класирането без спечелена точка и гейм, като в следващия 7-ми кръг Спартак 1996 ще почива. По програма волейболистките от Плевен ще излязат отново на игрището на 25 януари, когато ще гостуват на Левски волей.

Текст и снимка: plevensport.eu