„Спартак” сломи „Партизан” в мач с шест гола

03.11.2013 17:49

3.11.spartak

Спартак (Плевен) победи Партизан (Червен бряг) на негов терен с 4:2 и след този 12-и кръг на Северозападната „В“ група успя да го изпревари във временното подреждане, информира plevensport.eu. И двата отбора имат по равен брой точки – по 24, но плевенчани са с по-добра голова разлика, а и в техен плюс е успеха в мача помежду им. Хеттрик за победата на „синьо-белите“ отбеляза много добре играещият напоследък Венцислав Миленов, а през първото полувреме редовното си попадение за Спартак отбеляза и голмайстора Любомир Тодоров, който вкара в 25-ата минута. За Партизан точни бяха бившият играч на плевенския тим Цветан Петров, както и Дилян Димитров. През втората част двама от състава на „партизаните“ получиха червени картони и бяха отстранени от игра.
В следващият 13-и кръг на футболистите на ОФК Спартак им предстои много тежко и важно домакинство. В Плевен възроденият тим на Бойко Цветков ще се изправи срещу седмия Бдин (Видин), като само успех ще остави „синьо-белите“ в битката за върха. Срещата ще се играе на 10 ноември (неделя) от 14 часа на стадион „Плевен“.

Снимка: архив „Плевен за Плевен“